AURA NEDİR?

İnsan vücudu için dışarıdan gelen enerjiler önemlidir. Pozitif ve negatif olan bu enerji türleri insan için birçok etkiye sahiptir. Mesela negatif enerji olumsuz olan düşüncelere ve rahatsızlanmalara neden olabilir. Pozitif enerji ise vücutta kalkan görevini üstlenerek olumsuz düşünce ve hastalıklara karşı korur. Bu enerjileri vücut içerisinde taşıyan yer ise auradır. Ruhsal, zihinsel ve duygusal sağlığımız açısından da aura büyük önem taşımaktadır. Aurası yüksek ne demek? Aura nedir? Aurayı nasıl görebiliriz? Ayrıntılar aşağıda;AURA NEDİR?

Aura tüm yaşayan varlıklar için kullanılan ortak bir kavramdır. İnsan vücudunu sarmalamış bir şekilde bulunan ve kendisine özgü rengi olan elektromanyetik alana aura adı verilmektedir. Aura yaklaşık olarak vücudumuzun 24 cm dışa doğru uzağındadır. Auranın güçlü ve güçsüz olması bazı durumları tetikler ve vücut için kalkan görevi görür. Aura, beyaz ışığı emme özelliğine sahiptir. Aruanın iki çeşiti vardır. Spiritüel (Ruhsal) ve Eterik (Enerjik) olmak üzere ikiye ayrılır. Eterik aurayı insan görebilir. Aura rengini 'buldum', 'gördüm' gibi ifadeler eterik auranın bir yansımasındandır. Ruhsal aura ise daha çok içte yaşanan duygusal ve psikolojik gelişmelerdir.AURAYI NASIL GÖREBİLİRİZ?

Aurayı kişi kendisi görmeyebilir ama dışarıdan başkası görebilir. 'Aurası var' demek için önce aurayı görmek gerekir. Aurayı görmek için yapmanız gereken bir yöntem vardır. Loş bir odaya geçerek, rahat bir yere oturarak bu işlem gerçekleştirilebilir. Aurayı görmek için şu işlemi gerçekleştirebiliriz;
  1. Ellerinizi tam 30 saniye boyunca birbirine sürtün.

  2. Daha sonra avuçlar birbirine bakacak. Aralarında az bir mesafe kalsın. İleri ve geri hareket ettirin.

  3. Avuç içlerine baksın.

  4. Avuç içlerinde duman gibi bir şey belirecek. İşte bu auradır.

  5. Bu işlemi sürekli yaparsanız rengarenk görünecektir.

  6.  


AURASI YÜKSEK NE DEMEK?


Aurası güçlü ve güçsüz olan insanlar vardır. Güçsüz olan kişiler çok kolay hasta olurlar. Negatif durumlardan oldukça çok etkilenirler. Aurası güçlü olan yani yüksek olan kişi çok zor hasta olur ve negatif olaylara karşı olumlu tepki verir. Aurası yüksek demek o kişinin hayat enerjisi yüksek demektir. Dışarıdan gelen hastalıklara ve kötü enerjilere karşı adete kalkan görevi üstlenir. Duygusal ve ruhsal anlamda da güçlü bir rol oynar. Aura yüksek olması aslında o kişi için olumlu olan bir durumdur.
 

*YAZILARIN TÜM SORUMLULUĞU YAZARLARA AİTTİR

Yazarın Diğer Yazıları